Meslek Büyüklerimizle Buluşuyoruz Etkinlikleri

2020-01-30 02:57:06 188

VAN BÖLGESİ VETERİNER HEKİMLERİ ODASI 

MESLEK BÜYÜKLERİMİZLE BULUŞUYORUZ ETKİNLİKLERİ

 

Van Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası olarak; aylık düzenli gerçekleştirdiğimiz ve uzun yıllar bölgemizde Veteriner Hekim olarak hizmet vermiş meslek büyüklerimizle odamızda toplanıyoruz.

10.12.2016 Cumartesi günü odamız çatısı altında, “MESLEK BÜYÜKLERİMİZLE BULUŞUYORUZ” etkinliği kapsamında katılımcı olarak; Van’da uzun yıllar hizmet eden, tüm meslektaş ve yetiştiricilerimiz tarafından çok sevilen Veteriner Hekim Mehmet CANBAZOĞLU katılmıştır.

Toplantıya, Van İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü bünyesinde uzun yıllar Veteriner Hekimlik mesleğini icra etmiş, hali hazırda Van İl Gıda Kontrol Laboratuvar Müdürlüğü görevini yürütmekte ve Veteriner Hekimlik mesleğinde 30. yılını geride bırakan Mehmet CANBAZOĞLU konuşmacı olarak katıldı.

Mehmet CANBAZOĞLU konuşmasında,  30 yıl boyunca karşılaştığı bilgi ve tecrübelerini meslektaşları ile paylaştı; Meslektaşlarına onurlu durmalarını, mesleği icra ederken kendisinin ezdirmemesi gerektiğini, meslektaşlar arası iletişimin önemine vurgu yaptı. 

Van’da uzun yıllar hizmet eden, tüm meslektaş ve yetiştiricilerimiz tarafından çok sevilen Veteriner Hekim Mehmet CANBAZOĞLU’na Van Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası olarak plaket takdim edildi.

Toplantı karşılıklı dilek ve temenniler ile sona erdi.
Duyurular & İlanlar

Bağlı Kliniklerimiz

Formları

Önemli Linkler